אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו  השכרת קליניקה

  במאה ה-21 ישנה העדפה מובהקת לשימוש במוצרים ובשירותים לפי הצורך במקום בעלות מלאה על משאבים כאלה ואחרים. העדפה זו באה לידי ביטוי בדרכים רבות, כמו למשל רכישת זכויות שימוש בתוכנה מסוימת במקום לקנות את התוכנה עצמה בסכום גבוה מאוד. גם רופאים ומטפלים שזקוקים לקליניקה יכולים לשכור קליניקה במקום לקנות נכס (במחיר עתיק, כמובן, לנוכח עליית מחירי הנדל"ן הבלתי פוסקת בארץ). חברת Med Expert מציעה קליניקות איכותיות במיוחד להשכרה, וליתר דיוק ב-2 מסלולים של השכרת קליניקה: לחודש מלא או בססיות (כלומר משמרות, בוקר-צהריים ו/או אחה"צ-ערב).

   

  מה חשוב לדעת לגבי השכרת קליניקה?

  * שירותים נוספים – חברות שמשכירות קליניקה בבית רופאים יכולות להציע ללקוחותיהם גם שירותים נוספים שמקנים ערך מוסף אמיתי בדמות גביית כספים ממטופלים, תיאום תורים, מענה טלפוני לפניות ועוד.

  * גמישות – מומלץ להעדיף חברה שמשכירה קליניקה גם במסלול מלא, כלומר כזה שמאפשר למטפל או למטפלת להשתמש במרפאה בכל נקודת זמן שירצו, בלי צורך בתיאום, וגם במסלול ססיות – כשהמטפלים בוחרים לעצמם את המשמרות המתאימות להם בהתאם ללו"ז שלהם.

  * רמת האבזור – פרמטר חשוב במיוחד בכל קליניקה שמוצעת להשכרה הוא רמת האבזור. בפרט ייתכן צורך במיטת טיפולים או במכשור רפואי מתאים דוגמת אולטרסאונד. בהתאם תמיד כדאי לבחון מהן האפשרויות ועד כמה החברה שמשכירה את הנכס מחויבת ללקוחותיה ומסוגלת לספק להם את כל מה שהם זקוקים לו לטובת הטיפולים שהם מבצעים.

   

  הקליניקות הטובות ביותר במקום הטוב ביותר

  חברת Med Expert מציעה כאמור שני מסלולים של השכרת קליניקה: מסלול מלא, שבו הרופא או הרופאה מקבלים חדר פרטי משלהם ורק הם מורשים להשתמש בו; ומסלול ססיות שבו הרופאים בוחרים את המשמרות הנחוצות להם לאורך החודש. הקליניקות מתאפיינות ברמת תחזוקה מרשימה, ובהתאם הן נעימות מאוד, הן למטפלים והן למטופלים. יתרון משמעותי נוסף הוא חנייה צמודה, ועוד כדאי לדעת שכל מי ששוכר מרפאה מחברת Med Expert, בין אם במסלול המלא ובין אם בססיות, זכאי גם למעטפת אדמיניסטרטיבית שחוסכת לו זמן יקר, טרדה וטרחה.

   

   

  להשכרה קליניקה

   

  להשכרה קליניקה

  שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק משוכלל מאוד עם מגוון רחב מאוד של אפשרויות. בפרט הולכת והופכת לנפוצה יותר ויותר האופציה של שכירות במקום בעלות על נכסים – גם כשמדובר על מרחבי מגורים, גם כשהחלל משמש למשרד, גם עבור חנויות וגם לצרכי הפעלת קליניקות. לא מעט אנשים וחברות מציעים להשכרה קליניקה בכל רחבי הארץ, ובהתאם לרופאים ורופאות שזקוקים למקום משלהם אבל מבינים שרכישת קליניקה היא לא בהכרח הבחירה המשתלמת ביותר יש חופש בחירה נרחב. שכירת קליניקה היא הפתרון המומלץ גם במקרים שבהם שעות הקבלה של הרופא מצומצמות יחסית ובמצב כזה כדאי לחפש קליניקה המושכרת לפי ססיות. חברת Med Expert משכירה קליניקות מרווחות ומרשימות במיקום מרכזי, בתנאים גמישים במיוחד.

   

  מי מציע להשכרה קליניקה?

  * אנשים פרטיים – עליות המחירים החדות במשך למעלה מעשור בשוק הנדל"ן משכו משקיעים רבים אל שוק זה. אמנם רובם רכשו דירות מגורים להשקעה, אבל יש גם לא מעט אנשים שקנו קליניקה על-מנת להשכיר אותה וליהנות מתזרים מזומנים שוטף.

  * רופאים שכבר לא זקוקים לקליניקה – רופא או רופאה שבבעלותם קליניקה והם כבר לא עובדים בה יכולים כמובן לנצל את הנכס ע"י השכרתו. בפרט ניתן למצוא בדרך זו מרפאות בקומות הקרקע של בנייני מגורים בערים הגדולות.

  * חברות מקצועיות – שמציעות ביחד עם השטח עצמו עוד מגוון רחב של שירותים ולמעשה מעטפת אדמיניסטרטיבית מלאה שמקלה על הרופאים לבצע את עבודתם ללא הסחות דעת.

   

  השכרת קליניקות במסלולים גמישים

  חברת Med Expert מציעה להשכרה קליניקה מרווחת, מאובזרת ומותאמת לצרכי הרופאים. ליתר דיוק מדובר במספר קליניקות בבית רופאים יוקרתי ומתוחזק היטב שכולל גם חנייה צמודה לנוחות השוכרים ולקוחותיהם גם יחד. הקליניקות מוצעות להשכרה במסלולים גמישים, כולל אופציה של השכרה בססיות – משמרות בוקר/צהריים (8:00-15:00) ומשמרות אחה"צ/ערב (15:00-22:00). בדרך זו ניתן להתאים את השכירות באופן מדויק לשעות הקבלה, ולשלם רק עבור פרקי הזמן שבהם השטח אכן נחוץ. אפשרות נוספת היא שכירות חודשית מלאה, ובמקרה כזה הקליניקה עומדת לרשות הרופא בלבד.

   

   

  כמה עולה לשכור קליניקה

  רופאים רבים מעדיפים באופן טבעי לשכור קליניקה במקום לקנות נכס בהשקעה של מאות אלפי שקלים לכל הפחות ובמקרים רבים גם בסכום של 7 ספרות. לאופציית השכירות ישנם יתרונות רבים ובראשם הגמישות הרבה. כשמחפשים קליניקה להשכרה, עולות באופן טבעי שאלות רבות ובהן איפה כדאי לחפש, מה חשוב לבחון לגבי כל מקום, כמה עולה לשכור קליניקה, אילו סעיפים רצוי לכלול בחוזה ועוד ועוד. בעמוד זה תמצאו תשובה מפורטת לשאלת העלות, ועוד כדאי לדעת ש-Med Expert מציעה קליניקות מרווחות ונעימות מאוד, במיקום מרכזי, ובמספר מסלולי השכרה.

   

  כמה עולה לשכור קליניקה בהתאם למסלול ההשכרה

  * השכרה מלאה – מסלול שבו הקליניקה עומדת לרשותו של הרופא לאורך כל החודש, בכל ימי העבודה ובכל שעות העבודה. במקרה כזה דמי השכירות נקבעים בהתאם למיקום של הקליניקה, לגודל שלה, לרמת האבזור ובפרט הציוד הרפואי שהיא מכילה ועוד.

  * ססיות – השכרה לפי ססיות פירושה השכרת קליניקה למשמרות. כל רופא ורופאה יכולים לבחור לעצמם את הססיות הדרושות שלהם, בהתאם לשעות הקבלה, ולשלם כמובן רק עבורן. ניתן לשנות את הססיות כששעות הפעילות בקליניקה הפרטית משתנות, ובכל מקרה לשלם רק עבור המשמרות שבהן השטח אכן דרוש לעבודה.

   

  יחס עלות תועלת משתלם במיוחד

  לצד השאלה כמה עולה לשכור קליניקה, כדאי גם לברר מה מקבלים בתמורה (למעשה, השוואת יחס העלות-תועלת ולא העלות בלבד היא המדיניות הנכונה בכל קנייה ולקראת כל חתימה על עסקה). חברת Med Expert מציעה קליניקות מרווחות, אסתטיות מאוד, מטופחות ומאובזרות (כולל אפשרות להתאים את המרפאה לצרכים הספציפיים של הרופא או הרופאה). הקליניקות ממוקמות בבניין רופאים שנמצא במרכז הארץ, במקום נגיש מאוד הן למי שמגיע בתחבורה ציבורית והן למגיעים ברכב פרטי, כולל חנייה נוחה סמוכה. מרכיב נוסף בתועלת, שמטה את יחס העלות-תועלת לכיוון הרצוי, הוא השירותים האדמיניסטרטיביים שלהם זכאים שוכרי הקליניקות, בין אם במסלול המלא ובין אם בססיות: תיאום תורים, מענה ללקוחות, גבייה ועוד. כמו כן הרופאים נהנים מפרסום באתר של בית הרופאים. הססיות המוצעות הן בוקר (8:00-15:00) ואחה"צ (15:00-22:00).

  אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support