אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו  מרפאה להשכרה

  רופאים בכל התחומים מתמודדים מדי יום עם שלל אתגרים. העיקריים שבהם הם באופן טבעי האתגרים המקצועיים – מתן מענה מיטבי לכל מטופל ולכל מטופלת שפונים אליהם, הקפדה על יחס אישי, קשב וגם לבביות מאחר שכולנו מצפים מהרופאים להתנהל באנושיות, התעדכנות בחידושים הרלוונטיים בתחום שבו הם מתמחים ועוד. עוד אתגר, לא פחות מורכב, נובע מהצורך לתרגם את העשייה להכנסה כספית נאה שתתווסף לתגמול הרגשי ולסיפוק הרב. כחלק מכך, אחת ההחלטות החשובות היא היכן לקבל את המטופלים, ובימינו הדרך המומלצת היא לשכור מרפאה. כשמחפשים מרפאה להשכרה, כדאי לפנות ל-MED EXPERT שמציעה קליניקות איכותיות בלוקיישן מרכזי ומספקת מעטפת שירותים מלאה.

   

  למה כדאי לחפש מרפאה להשכרה?

  * מקסימום גמישות – רופא או רופאה ששוכרים קליניקה, בין אם לפי ססיות ובין אם בכל ימי העבודה בשבוע, יכולים להתאים את היקף השכירות להיקף העבודה בקליניקה הפרטית, וכך לשלם רק עבור זמן שבו הם באמת זקוקים למקום משלהם.

  * נוחות מרבית – כשהשכירות כוללת שירותי מזכירות, קביעת תורים, גביית תשלומים, ניקיון ועוד מרכיבים לוגיסטיים חיוניים, הרופאים יכולים להתפנות לעבודה עצמה ולהשקיע את כל הזמן והמרץ בעשייה הרפואית, בלי לדאוג לנושאים אחרים.

  * מיתוג – שכירת מרפאה במקום מרכזי מקלה על המטופלים להגיע אל הרופא או הרופאה. כשבנוסף מדובר במבנה מטופח ומאובזר היטב, וגם הקליניקה עצמה נעימה ומזמינה, הדבר תורם למיתוג הרופא או הרופאה ומגדיל את היקף הפניות אליהם.

   

  לטפל בראש שקט

  כשמחברים את כל התועלות של ניצול האופציה של לשכור קליניקה בבית רופאים שמספק את כל השירותים הנדרשים, הרווח העיקרי של הרופא או הרופאה הוא שקט נפשי. כשאין צורך להתעסק בסוגיות כמו ניהול היומן, הסברים לפציינטים איפה יש חנייה פנויה, האם המנקה יגיע או לא וכו', הרופאים מתפנים לדבר שלמענו הם למדו שנים רבות ועברו הכשרות מפרכות – לטפל בבני אדם ולשפר את איכות חייהם. חברת MED EXPERT מציעה לכל מי שמחפש או מחפשת מרפאה להשכרה מגוון רחב של אפשרויות. הקליניקות ממוקמות במקום נוח להגעה, עם חנייה צמודה, וניתן לבחור בין שכירות מלאה לבין שכירות לפי ססיות, בהתאם לצורך הספציפי.

   

  השכרת מרפאה

   

  השכרת מרפאה

  רופאים משקיעים משאבים עצומים ברכישת הידע והמיומנויות הדרושים לצורך הטיפולים שהם מבצעים – זמן, כסף, מאמצים רבים ועוד. בקיאות מקצועית ומיומנות גבוהה הן כמובן מרכיבים קריטיים ביכולת של כל רופא ורופאה למשוך לקוחות, כך שההשקעה העצומה תשתלם גם מבחינה כספית, לצד הסיפוק הרב מהעבודה והיכולת לעזור לבני אדם. מרכיב חשוב לא פחות הוא המרפאה שבה מתבצעים הטיפולים, ומומלץ בחום להקדיש זמן ותשומת לב גם לבחירה זו. חברת Med Expert מציעה את האופציה של השכרת מרפאה בססיות, וגם באופן קבוע, ובכל מקרה מדובר בקליניקות איכותיות מאוד.

   

  מה חשוב לבחון לגבי השכרת מרפאה?

  * מיקום – גם רופא מנוסה ורופאה מוכשרת במיוחד יתקשו למשוך לקוחות אם המרפאה שלהם נמצאת במקום שקשה להגיע אליו. במרכז הארץ גם החנייה היא סוגיה רגישה, ולכן מרפאות שכוללות חניון צמוד זוכות לעדיפות של ממש.

  * ציוד – לרופאים שזקוקים למכשור ספציפי או למיטות טיפולים מומלצת באופן טבעי האופציה של מרפאות מאובזרות, כך שהם עצמם לא צריכים לדאוג לכלום.

  * ניקיון – כדאי מאוד להתרשם מרמת הניקיון במרפאות המוצעות בשכירות, משום שקליניקה שנמצאת במבנה מלוכלך מרתיעה מן הסתם את המטופלים.

  * מעטפת לוגיסטית – כשהשכרת המרפאה כוללת שירותים נוספים ובהם מזכירות, קביעת תורים, גבייה, פרסום ועוד, התוצאה היא יחס עלות תועלת משתלם יותר.

   

  מרפאות מרווחות ונעימות

  גם האווירה בכל מרפאה המוצעת להשכרה משפיעה במידה רבה על הנחת שרווה כל רופא בכל יום עבודה, ואפילו על שביעות הרצון של המטופלים – ולכן גם על המוכנות שלהם להמליץ על הרופא או הרופאה. חברת Med Expert מאפשרת כאמור לשכור מרפאות מאובזרות היטב, מרווחות מאוד ונעימות, במיקום מרכזי עם חנייה צמודה. החברה מאפשרת גם בחירה בין שני מסלולים של השכרת מרפאה – קליניקה לפי שעות, וליתר דיוק ססיות (משמרות בוקר שמתחילות ב-8:00 ומסתיימות ב-15:00, ו/או אחה"צ, מ-15:00 ועד 22:00). הגמישות המרבית תורמת גם היא לכדאיות הבחירה במרפאות אלה. עוד סיבה טובה לבחור במרפאות של Med Expert היא רמת התחזוקה של המבנה ושל המרפאות, שמבטיחה ראש שקט לכל הרופאים ויכולת להתרכז בדבר החשוב באמת, הטיפולים.

   

  השכרת חדרי טיפול

   

  השכרת חדרי טיפול

  מטפלים ומטפלות, ובפרט רופאות ורופאים, זקוקים לקליניקה כדי לממש את כל הידע שצברו והיכולות שפיתחו ולעזור למטופליהם. למעשה החלל הפיזי שבו מבוצעים הטיפולים משפיע במידה לא מבוטלת על שביעות הרצון של כל מטופל ומטופלת, וגם על הרווחיות של העסק (ובסופו של דבר, גם אם מקצועות הטיפול הם שליחות, אם לא יהיה תגמול כספי לא ניתן יהיה להמשיך בכך לאורך זמן). כשאין צורך בקליניקה קבועה, ניתן לשכור חדר טיפול, וחשוב כמובן להקדיש לכך זמן ומחשבה על-מנת להגיע לתוצאות האופטימליות. חברת Med Expert מציעה השכרת חדרי טיפול במסלולים שונים כשבכל מקרה מדובר בקליניקות מאובזרות, מרווחות ומתוחזקות ברמה גבוהה.

   

  המסלולים השונים של השכרת חדרי טיפול

  * השכרה קבועה – במסלול זה הרופא או הרופאה מקבלים חדר פרטי לשירותים, בכל זמן שירצו, ללא מגבלות. לרשות הרופאים מועמד צ'יפ מיוחד שמקנה גישה לאותו חדר טיפולים שבחרו וכמובן שהם היחידים שמורשים להשתמש בו.

  * השכרה לפי ססיות – ססיה היא משמרת, כשהחלוקה המקובלת היא לססיית בוקר / צהריים (8:00 עד 15:00) וססיית אחר צהריים / ערב (החל מ-15:00 ועד 22:00). הרופא בוחר את הססיות הדרושות לו, בהתאם לשעות הפעילות וללו"ז השבועי שלו, והתשלום הוא בהתאם למספר הססיות שהצטבר לאורך החודש.

   

  סטנדרטים גבוהים שמאפשרים את מיצוי היכולות

  שירות השכרת חדרי טיפול נבחן לא רק על-פי המסלולים השונים והתמחור של כל מסלול, אלא גם על סמך רמת השירות, ובפרט המרכיבים שנכללים בו. חברת Med Expert משכירה חדרי טיפול בשני המסלולים הנ"ל, בגמישות מרבית ובהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של המטפלים והמטפלות בענפי הרפואה השונים. ביחד עם החדר עצמו, מקבלים המטפלים גם שירותי מזכירות הכוללים גבייה, תיאום תורים ועוד, כך שהם עצמם יכולים להקדיש את מלוא תשומת הלב והזמן לטיפולים. הסטנדרטים הגבוהים של חדרי הטיפול של Med Expert כוללים גם תחזוקה מוקפדת במיוחד של המבנה כולו ושל כל חדר בנפרד, חנייה צמודה, מענה מהיר לכל פנייה ובקשה ומחויבות מלאה למטפלים ולמטפלות – על-מנת שאלה יוכלו להביא לידי ביטוי את המיומנות ולשנות לטובה את חיי המטופלים.

  אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support