אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו  שירותי החברה

  אנו ב- Med Expert  מציעים לרופאים ומטפלים שירותי קליניקה הכוללים את כל הצרכים הרלוונטיים לרופאים ולמטפלים בסטנדרט הגבוה ביותר, על בסיס ססיות בשעות הבוקר (08:00-15:00) ובשעות אחר הצוהריים והערב (15:00-22:00). 

  שירותינו כוללים שני מאפיינים עיקריים- שירותי מזכירות כוללים, וחדרי קליניקה מותאמים לטיפול, בנוסף לשירותים נלווים כמו חניה בשפע ושירותי ניקיון יסודיים. 

  חדרי הקליניקה שלנו מרוהטים באופן מלא, מאובזרים, מרווחים ונעימים. החדרים יכללו מיטות טיפולים איכותיות, שולחנות וכסאות נוחים וציוד משרדי משוכלל. כמו כן, בתיאום מראש ניתן להוסיף ציוד ומכשור חדשני בהתאמה אישית לצרכי כל מטפל ורופא.

  שירותי המזכירות שלנו כוללים מענה טלפוני שגרתי, קביעה ושינוי של תורים למטפלים ולרופאים ושירותי גביית תשלומים לאורך כל שעות הפעילות, מ- 08:00 ועד 22:00. 

  בנוסף, כחלק משירותי הקליניקה אנו מציעים חניה בשפע לפציינטים של לקוחותינו במיקום מרכזי המעניק חשיפה ייחודית ללקוחות ושירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. 

  איתנו תוכלו לחסוך בעלויות החזקת קליניקה באופן משמעותי, ולוותר על הדאגות והקשיים הכרוכים בכך. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לבוא ולקבל את פניהם של הפציינטים שלכם, ואנו נדאג לכל השאר. 

  רוצים לטפל בראש שקט? לוותר על הדאגות וההוצאות הכרוכות בניהול קליניקה בעצמכם? פנו אלינו ונשמח לסייע.

  חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support